Mobilní inventura - ICZ APOLON

ICZ APOLON je nástroj pro provádění inventur majetku na platformě Android, díky kterému je možné inventarizovat majetek společnosti opatřený jednoznačným identifikačním štítkem. Problém tento nástroj nemá ani v případě, že je potřeba majetek vyhledávat podle několika číselných řad, typicky inventární číslo, sériové číslo nebo ID. V okamžiku načtení systém porovná inventární data a nastaví status na nalezeno.

Samozřejmostí je inventarizace technologického a netechnologického majetku, sledování historie změn daného majetku v rámci inventury, ruční potvrzení nálezu v případě poškozeného štítku nebo založení nového inventurního záznamu v případě pokud uživatel načte unikátního záznamu. ICZ APOLON je možné napojit na jakýkoli systém správy majetku (Facility Management) nebo na systém ERP, a to primárně prostřednictvím souborového rozhraní, nebo případně i přímým napojením.

Součástí systému, který je tvořen webovou administrativní aplikací a mobilním klientem na platformě Android, je i možnost tvorby a exportu základního inventárního soupisu, který je možné automaticky zaslat na osobu zodpovědnou za inventarizaci automaticky nebo ručně. Správa uživatelů, masek kódů nebo přihlášených zařízení je samozřejmostí.

Výhody systému ICZ APOLON:

  • jednoduchá, uživatelsky čistá aplikace
  • rychlá integrace s nadřazeným systémem správy majetku
  • možnost paralelní inventury s aktualizací dat
  • online i offline režim,
  • integrace na fotoaparát telefonu nebo čtečku čárových kódů
  • podpora ANDROID 6.0 a výše

PRODUKTOVÝ LIST ICZ APOLON KE STAŽENÍ ZDE

Zaujal Vás systém ICZ APOLON? Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 222 271 111, na emailu podnikovesystemy@i.cz, nebo využijte kontaktní formulář