Seznamte se se čtvrtou průmyslovou revolucí

Datum: 15.1.2018
Výroba a intralogistika, které známe dnes, se v příštích letech významně promění v důsledku nástupu čtvrté průmyslové revoluce.

Výraz čtvrtá průmyslová revoluce, se kterým se setkáváme stále častěji, označuje technologickou evoluci, ve které je výroba a intralogistika řízena do určité míry sama. Díky technologiím a správně nastaveným procesům se i vaše společnost může stát "Společností 4.0", a to bez nutnosti investic do nejnovějšího strojního vybavení. Díky našim řešením a zkušenostem dokážeme i "hloupé" stroje bezpečně připojit do chytré sítě, ve které spolu tyto stroje mohou komunikovat a být řízeny.


Naše společnost se aktivně podílí na zavádění principů Průmyslu 4.0 do výrobních a logistických podniků, ve kterých díky těmto řešením dochází ke zvyšování efektivity a snižováním výrobních nákladů. I proto jsme se vám rozhodli téma průmyslové revoluce více přiblížit a seznámit vás se všemi přínosy prostřednictvím odborných seminářů určených všem, kteří se o revoluci 4.0 zajímají a kteří díky ní chtějí získat konkurenční výhodu. Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat - společně nalezneme optimální řešení právě pro vaši společnost.


První ze série seminářů se konal minulý rok a zaznamenal velký zájem. Více informací o tomto semináři naleznete zde. Další takové semináře plánujeme i na letošní rok. Pro více informací sledujte Aktuality nebo nás kontaktuje. Rádi vás se čtvrtou průmyslovou revolucí sernámíme přímo u vás.