Logistická konference LOG-IN

Datum: 15.9.2015
Druhý říjnový čtvrtek – to je optimální termín pro podzimní odbornou konferenci. Celodenní program nabídne mnoho hodin inspirací pro váš logistický provoz - to celé zasazené do nádherných a honosných prostor sídla české centrální banky poskytují fóru LOG-IN to, co mu náleží, co ho tvoří – prestiž, prostor k rozletu, serióznost, důstojnost.

Fórum 100% zaměřené na sdílení praktických znalostí a zkušeností. Přednášejí a diskutují přední profesionálové z praxe od těch nejlepších firem ve svých oborech. Agenda akce je primárně složena z případových studií, diskusí, představení inovací a nejefektivnějších řešení v logistice.

LOG-IN je jedinou akcí, kde se můžete setkat s dvěma stovkami dalších logistiků z praxe, kde si s nimi můžete vyměňovat zkušenosti a informace, debatovat s nimi. Kde si můžete vyslechnout ty nejzajímavější případové studie a ptát se ředitelů logistiky a supply chain top výrobních a obchodních firem.

Přes 200 logistických profesionálů, všichni s rozhodovacími pravomocemi, uživatelé i poskytovatelé logistických služeb. Na fórum LOG-IN přicházejí řešit problémy své logistiky a inspirovat se, jak zvládnout výzvy, které je čekají. Nabídněte jim svoje řešení pro jejich efektivitu v logistice. Demonstrujte, jak jim můžete pomoct zvládnout výzvy, kterým čelí!

Pro více informací a registraci navštivte oficiální stránky konference.