LOG4people 2019

Datum: 12.2.2019

11. - 12. dubna 2019 se uskuteční další ročník logistického dne určeného všem stávajícím a potencionálním zákazníkům společnosti ICZ zameřující se na logistická a výrobní řešení. Pokud se řadíte do jedné nebo do druhé skupiny, nebo prostě jen na českém trhu hledáte řešení, které by zajistilo intralogistické procesy ve vaší společnosti, LOG4people 2019 je to správné místo, kde můžete načepat informace týkající se logistických systémů a poslechnout si zkušenosti zákazníků, kteří využili logistické know-how společnosti ICZ.

Mimo informací týkající se navinek v našich systémech a zkušeností z minulých implementací se budete moci těšit i na exkurzi do výrobního a logistického areálu společnosti Budějovický Budvar, jehož centrálním logistickým mozkem (CLM) je systém ICZ OSIRIS. Projekt nového logistického centra získal ocenění České logistické asociace pro rok 2018. Zjistěte i vy možnosti našich systémů a příštím projektem roku může být řešení logistiky ve vaší společnosti.

Na zákaznický den se registrujte pomocí kontaktního formuláře. Do zprávy nezapomeňte uvést, zda máte zájem o ubytování a o exkurzi druhý konferenční den.