Eastlog 2017 pod dozorem ICZ Logistiky

Datum: 10.5.2017
Dvacátý ročník nabídl kromě programu i kvalitní logistiku společnosti ICZ

Letošní, tematicky na předcházející ročník navazující kongres Eastlog, se zabýval otázkou pracovní síly vzhledem k automatizaci, robotizaci a digitalizaci. Kromě otázek spojených se současným nedostatkem pracovních sil si kladl za cíl vyvolat diskuzi nad tématem v budoucnosti možného nahrazení člověka strojem u některých činností nebo i profesí.

V průběhu celého dne bylo možné navštívit náš stánek, který za podpory našeho zákazníka – Budějovického Budvaru, přinášel odpovědi dotazy týkající se řízeného skladování, možností sledování dat z výroby či aplikace principů Průmyslu 4.0 do konkrétního prostředí.

Zástupcem společnosti ICZ u řečnického pultíku byl Josef Černý, který přednášel na téma „Člověk a stroj v intralogistice“. Ve své přednášce se především zamýšlel nad historickým vývojem vztahu člověka se strojem a vlivem současného trendu na dnešní a budoucí praxi ve výrobně-logistických provozech. Přednáška po svém závěru vyvolala debatu mezi zúčastněnými, kteří přispěli svými názory i praktickými zkušenostmi s roboty ve výrobě.

Více informací o programu naleznete na stránkách konference