ICZ součástí Dne české logistiky

Datum: 3.5.2016
Již druhý ročník veletrhu Den české logistiky se uskutečnil 21. dubna v Praze. Akce se konala v rámci celoevropského projektu European Supply Chain Day a představila se na ní řada firem z oblasti dopravy, logistiky a mnoha souvisejících oborů. Veletrh uspořádala Česká logistická asociace a organizačně ho zajištovala společnost RELIANT. Na podpoře evropské logistiky se při Dni české logistiky podílelo 36 veletržních partnerů - včetně ICZ.

Do retailové pasáže hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport na pražském letišti Václava Havla zamířilo bezmála 300 návštěvníků, na které vedle výstavních stánků čekal také bohatý odborný doprovodný program. Účastníci získali jedinečnou možnost nahlédnout do aktuálního dění v dopravě a logistice a seznámit se s řadou úspěšných řešení i nejmodernějších technologií v oboru.

Na této akci jsme jako poskytovatel intralogistických řešení nemohli chybět. Kromě toho, že jste nás mohli navštívit na stánku a vyzkoušet si nejnovejší technologie, které usnadňují vychystávací proces díky využití rozšířené reality. Mohli jste tak získávat pokyny z chtrých brýlí Pick by Vision či se nechat vést procesem ženským hlasem, který nepatřil nikomu jinému než Lydii - asistence z řešení Pick by Voice. Obě tato řešení integrujeme ve spolupráci s naším německým partnerem Top System.

Na stánku jste si také mohli zblízka prohlédnout elektroniku chytrého regálu, který uživateli pomocí vizuálních impulsů sděluje, kam a nebo naopak odkud má jaké množství dát. Tento produkt jsme prezentovali ve spolupráci se společností Logtech.

ICZ získala jedinečnou možnost prostřednictvím pana doktora Josefa Černého vést panelovou diskuzi na téma "Intralogistika a její místo v dodavatelském řetězci", ve které diskutující probírali současné trendy, budoucí vývoj, přínosy a možné hrozby.

 ICZ na Dni české logistiky

Všechny informace o Dni české logistiky můžete nalézt na stránkách České logistické asociace.